Usługi miniładowarką Avant

Avant 640 to wielofunkcyjne urządzenie ułatwiające pracę w wielu dziedzinach, które posiadamy w swojej ofercie. Dzięki Avantowi możemy świadczyć na rzecz Państwa wiele usług, wyręczając Was w pracy. Na wyposażeniu posiadamy dodatkowe przystawki takie jak: zamiatarka, minikoparka, łyżka 4 w 1, widły do palet, wiertnica, równiarka niwelacyjna, glebogryzarka separacyjna.

Łyżka 4 w 1

Może być użyta jako normalna łyżka, spychacz, równiarka czy chwytak. Łyżkę otwiera się przez uniesienie dolnej części za pomocą dwóch siłowników hydraulicznych, zlokalizowanych w tylnej części łyżki. Umożliwia to ładowanie, niwelowanie i zbieranie kamieni, pniaków itp. Inną korzyścią otwieranego dna jest to, że łyżka może być opróżniana na wyższym poziomie przez otwarte dno, a nie przez krawędź przednią. Narzędzie dla małej architektury i użytkowania terenów zielonych. Wszechstronna łyżka nadająca się do wielu różnych zadań na różnych etapach pracy.

Widły do palet

To idealne narzędzie do podnoszenia różnych materiałów na paletach. Rozstaw wideł można regulować dzięki szybkim mechanizmom blokady. Widły wykonane są z kutej stali o wysokiej wytrzymałości. Avant to doskonałe urządzenie do obsługi ładunków dzięki precyzyjnemu sterowaniu oraz kontroli jazdy. W porównaniu do tradycyjnego wózka widłowego, podnośnik Avant jest optymalnym rozwiązaniem do prac wykonywanych na zewnątrz w terenie, tak zimą, jak i latem. Widły do palet są użytecznym narzędziem na placu budowy, w gospodarstwach czy w ogrodnictwie, jako narzędzia do przenoszenia palet.

Minikoparka

Mini koparka jest bardzo skutecznym rozwiązaniem do wykonywania niewielkich wykopów, gdzie maksymalna głębokość kopania 1500 mm jest wystarczająca , a kopanie nie jest intensywną codzienną pracą. Ruchy ramieniem na boki poprzez obracanie kierownicą ładowarki Avant. Zalety: duża wysokość rozładunku, materiał z łatwością można przewozić.

Wiertnica

Hydrauliczny napęd wiertniczy o dużej mocy i różnych średnicach wierteł pozwala na dopasowanie średnicy otworu do różnych zadań, takich jak sadzenie drzew czy wiercenie otworów pod słupki ogrodzeniowe. Wiertnica do ciężkich robót jest wyposażona w hydrauliczny napęd dla zwiększenia momentu obrotowego, wymaganego szczególnie w trudnych warunkach lub przy użyciu świdrów o większej średnicy. Umożliwia to wiercenie w twardym gruncie, jak również w piaskowcu. Kombinacja przegubowego Avanta i wiertnicy oferuje doskonałą widoczność i minimalne uszkodzenie powierzchni gruntu.

Równiarka niwelacyjna

Jest to prosta, ekonomiczna i niezwykle użyteczna oraz wydajna przystawka do wyrównywania i planowania dużych obszarów. Z równiarką Avant można łatwo i szybko rozprowadzić piasek, kamienie, itp. Równiarka jest powszechnie stosowana: we wstępnym wyrównywaniu grządki, w równaniu piaskowego podwórka, w równaniu podjazdu. Równiarka może być również używana do przenoszenia innych lekkich materiałów takich jak np. worki z ziemią kwiatową. Ekonomiczne narzędzie do wyrównywania żwiru czy innych materiałów sypkich. Całkowicie eliminuje pracę fizyczną

Szczotka obrotowa

Całkowicie nowa szczotka zbierająca do profesjonalnego utrzymania nieruchomości w miastach i gminach. Nową szczotkę charakteryzuje: ciężka budowa z pływającą osią, automatyczne zużycie i kompensacja szczotek oraz specjalnie zaprojektowany system zraszania wodą w celu wyeliminowania pylenia w czasie pracy. Gwarantuje to bardziej efektywne zbieranie i odkładanie w zasobniku.

Glebogryzarka separacyjna

Profesjonalna glebogryzarka separacyjna przeznaczona jest do przygotowywania grządek nawet w twardej glebie. Glebogryzarka kruszy glebę, zakopuje kamienie i inne przedmioty do 150 mm głębokości. Glebogryzarki separacyjne powszechnie stosowane do twardej gleby, w przypadku kiedy warstwa uprawna musi być przygotowana bardzo dokładnie. Gleba jest rozdrabniana dokładniej niż przy użyciu standardowej glebogryzarki.

Galeria

Copyrights 2015 by CENTRUM OGRODZEŃ Krzysztof Janas All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.