NICE X-METRO

Siłownik elektromechaniczny do montażu podziemnego, do bram o długości skrzydła do 2,3m i ciężarze do 400 kg. Wytrzymały i dyskretny: kompaktowa skrzynia fundamentowa o wysokości tylko 81mm. Stal zabezpieczona kataforetycznie gwarantuje optymalną odporność na korozję, a ścianki o grubości 2,5mm zapewniają konieczną wytrzymałość. Wszystko to zajmuje tylko 52mm ponad powierzchnię gruntu. Wygodna i szybka instalacja, wyjściowe ramię napędowe siłownika jest mocowane bezpośrednio do skrzydła bramy. Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS.

NICE Hopp

Napęd do bram skrzydłowych; samohamowny siłownik z ramieniem łamanym. Przeznaczone do montażu na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości osadzenia zawiasu. Moment obrotowy 250 Nm. Mały, odporny korpus z aluminiową podstawą. Wytrzymałe, aluminiowe, bezpieczne ramię. Łatwy montaż bez spawania: dzięki nowemu uchwytowi mocującemu, z szybkim systemem zawieszenia siłownika. Zaawansowany: tylko trzy przyciski programowania, regulacja trybu pracy, czasu otwierania, itp., diody LED sygnalizują włączone funkcje.

NICE WINGO 2024

Napęd 24V, do średniej wielkości bram skrzydłowych, o długości skrzydła do 2.0 m i ciężarze do 200kg.Produkt dostępny w zestawie zawierającym dwa siłowniki, centralę sterującą MC424 oraz 2 piloty Flor. Dodatkowo zestaw można rozszerzyć o antenę, zwiększającą zasięg działania pilotów oraz elementy podnoszące bezpieczeństwo automatyki: lampę ostrzegawczą i jedną lub dwie linie fotokomórek. dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości części ruchomych gwarantuje cichą pracę i niezawodność.

NICE SPIN 11

Siłownik SPIN11 z napędem paskowym polecany jest do bram garażowych o powierzchni do 8.0m² o wys. do 235 cm. Wyróżnia się bardzo cichą pracą i niezawodnością. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz posiada szereg funkcji, dzięki którym obsługa bramy garażowej jest wyjątkowo komfortowa. Siła uciągu 550N. Amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.

NICE ROBUS 600

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg z wbudowaną centralą sterującą. Mocny, szybki, z zaawansowaną elektroniką. Dzięki zaawansowanym parametrom technicznym otwarcie nawet ciężkiej bramy odbywa się w sposób cichy i płynny. siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na 6 poziomach. Kiedy nie jest używany, przechodzi w tryb "uśpienia" znacznie redukując zużycie energii. Funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.

NICE ROAD 400

Napęd do automatyzacji bram przesuwnych o ciężarze do 400kg, z wbudowaną centrala sterującą. Dostępny w zestawie zawierającym niezbędne elementy gwarantujące komfort użytkowania bramy. Funkcja autoprogramowania, dzięki której siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy, czyli pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym ruchu. praktyczny - tylko trzy przyciski programowania, wyjmowane wtyczki do podłączeń urządzeń dodatkowych (np. fotokomórek).
Copyrights 2015 by CENTRUM OGRODZEŃ Krzysztof Janas All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.