CAME BIANCA

Bianca, bezsłuchawkowy panel wewnętrzny w wersji audio i wersji video z ekranem LCD 3,5”. Wyróżnia się elegancją dzięki swoim delikatnym, zaokrąglonym kształtom oraz ergonomicznemu układowi przycisków. Posiada wiele zaawansowanych opcji dodatkowych takich jak łączność interkom, funkcja podglądu czy otwieranie bramy wjazdowej. Prosty w użyciu. Subtelny design pasujący do wielu kontekstów architektonicznych. Doskonała jakość dźwięku i obrazu.

CAME EARY-C230V

Came Eary to słuchawkowy panel wewnętrzny w wersji audio i wersji video z ekranem LCD 3,5” (kolorowym lub czarno-białym). Wyróżnia się wyjątkową łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz stylowym wykończeniem. W wersji „building” umożliwia też łączność interkomową. Prosty w użyciu. Subtelny design pasujący do wielu kontekstów architektonicznych. Doskonała jakość dźwięku i obrazu.

CAME LUXO

Luxo to nowoczesny panel wewnętrzny. Posiada ekran TFT LCD 7".Wyróżnia się prostym i wyrafinowanym wyglądem. Dostępny w gotowych zestawach z panelem wejściowym dla szybkiego i prostego montażu. Posiada kolorowy ekran 7’’ TFT LCD (800x480 pikseli), tryb głośnomówiący, przyciski soft touch oraz tryb wizjer. Zalety dla użytkownika :duży ekran 7", świetna jakość dźwięku i obrazu. Możliwość sterowania urządzeniami dodatkowymi za pomocą panelu wewnętrznego. Design pozwalający dopasować panel do różnych aranżacji wnętrza
Copyrights 2015 by CENTRUM OGRODZEŃ Krzysztof Janas All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.